Buradasınız :
Türkçe
English
Pazar, 16.12.2018
Hızlı Bağlantılar

02.05.18 | 10:45 | Zaman: 229 Gün

Okulumuzda Turizm ve Gastronomi Panayırı Yapıldı

 

Turizm konusunda farkındalığı artırmak ve turizm hareketlerine katılımı sağlamak amacıyla, her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında ülke genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanan “Turizm Haftası” etkinlikleri kapsamında, okulumuz Turizm ve Otel İşletmeciliği ve Aşçılık Programı öğrencileri Dereli’de “Turizm ve Gastronomi Panayırı” düzenledi.

Etkinliğimize, Dereli Kaymakamı Mustafa Berat KASIMOĞLU, Dereli Belediye Başkanı Sayın Kazım Zeki ŞENLİKOĞLU, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Nazım ELMAS ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal GÜRGENCİ katıldılar.

Yüksekokul Müdürümüzün Doç.Dr. Hasan Hüseyin AKSU’nun konuşmaları ile başlayan programda,  Dereli Belediye Başkanı Sayın Kazım Zeki ŞENLİKOĞLU, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Nazım ELMAS ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal GÜRGENCİ ülkemiz için turizm sektörünün önemine, Dereli ilçesinin turizmde kat ettiği yola ve okulumuzda turizm ile ilgili programların bulunmasının Dereli turizmine sağlayabileceği katkılara vurgu yapan konuşmalarda bulunarak panayırın açılışını gerçekleştirdiler.

Panayırda, Giresun Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Oyunları Gösteri Ekibinin gösterisi, Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Bölümü öğrencilerinin müzik dinletisi, okulumuz Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencilerinin çeşitli oyunları ve Aşçılık Programı öğrencilerimiz tarafından hazırlanan ikramlar gerçekleşti.

Turizm ve Gastronomi Panayırı Fotoğraf Galerisi